cs 

Řád ochránců Boží vůle na Zemi

Historie

Již od roku 1962 sídlí v Karlových Varech duchovní společenství, jehož název je Řád ochránců Boží vůle na Zemi. Členem Řádu se může stát každý, kdo věří v Boha Trojjediného a chce Mu sloužit. Nerozhoduje, vyznání, barva pleti nebo národnost, ani pohlaví nebo stáří.

V minulém režimu, jako i mnohým ostatním církvím a náboženským společnostem, nebyla ani tomuto duchovnímu společenství umožněna veřejná činnost. Teprve po roce 1989 mohl Řád začít vyvíjet aktivitu, která by směřovala k veřejnému vystoupení.

Za tímto účelem Řád zahájil v roce 1992 výstavbu obřadní místnosti v Karlových Varech – Rosnicích, která byla v roce 1993 dokončena. Tím Řád zviditelnil svou činnost mezi lidmi a dne 25. března 1994 zpřístupnil novou obřadní místnost veřejnosti.

V této obřadní místnosti se konají řádové obřady, přednášky, besedy a školení.

Základním cílem Řádu je usilovat o probuzení, obnovení a zpevnění víry v Boha v lidech jakéhokoli vyznání. K tomuto cíli Řád získává a vede i své členy, kteří pak ukazují jednu z možných cest, schůdnou pro každého člověka, který je ochoten podřídit svůj život duchovním cílům.

Poslední aktualizace: 7.4.2024

Copyright © 2007 - 2010 All rights reserved. Powered and designed by: www.valid.cz